Projektas „Pasakų laivas“ baigėsi…

Skuodo rajono Mosėdžio vaikų lopšelis-darželis dalyvavo etwinning projekte „Fairy tale ship“ („Pasakų laivas“). Į projektą buvo įsijungę 15 įvairių šalių darželių: Turkijos, Romėnijos, Ispanijos, Graikijos, Lenkijos.

Projekto tikslas – vystyti vaikų vaizduotę, kūrybiškumą pasakų dėka. Projektas tęsėsi vasario-gegužės mėn. Projekte dalyvavo 4-5 metų vaikučiai. Vaikučiai klausėsi įvairių pasakų ir atliko kūrybines užduotėles, skaitmeninėse žaidimų platformose žaidė žaidimus, kūrė ir įliustravo pasakas, galiausiai išsirinko vieną pasakų herojų ir jį inscenizavo. Viso projekto metu vyko susitikimai nuotoliu su partneriais etwinning platformoje, kur buvo aptariamas projekto procesas, pasidalijama įspūdžiais. Taip pat vyko nuotoliniai vaikų susitikimai, kurių metu vaikai turėjo galimybę pasimatyti, išgirsti kitą kalbą. Vaikų darbeliai patalpinami etwinning erdvėje, taip pat youtube kanale, darželio facebook paskyroje bei internetinėje svetainėje.

Už dalyvavimą projekto veiklose „Kiškučių“ ir „Bitučių“ grupių vaikučiams įteikti pažymėjimai. Didelis AČIŪ minėtų grupių auklėtojoms Marytei, Aldonai, Aurelijai už bendradarbiavimą. Projekto koordinatorė mūsų darželyje – mokytoja Renata Pladienė.