Suteiktas eTwinning nacionalinis kokybės ženklelis!!!

eTwinning – tai bendruomenė Europos mokykloms, švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi. Nacionalinis kokybės ženklelis suteikiamas mokytojams, kurie vykdo puikius projektus programoje „eTwinning“, ir jis parodo, kad projektas pasiekė tam tikrą kokybės standartą mūsų šalyje. Nacionalinis kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Skuodo rajono Mosėdžio vaikų lopšelis-darželis vasario-gegužės mėnesiais dalyvavo etwinning projekte „Fairy tale ship“ („Pasakų laivas“). Į projektą buvo įsijungę 15 įvairių šalių darželių: Turkijos, Romėnijos, Ispanijos, Graikijos, Lenkijos.

Projekto tikslas – vystyti vaikų vaizduotę, kūrybiškumą pasakų dėka. Projektas tęsėsi vasario-gegužės mėn. Projekte dalyvavo 4-5 metų vaikučiai. Vaikučiai klausėsi įvairių pasakų ir atliko kūrybines užduotėles, skaitmeninėse žaidimų platformose žaidė žaidimus, kūrė ir įliustravo pasakas, galiausiai išsirinko vieną pasakų herojų ir jį inscenizavo. Viso projekto metu vyko susitikimai nuotoliu su partneriais etwinning platformoje, kur buvo aptariamas projekto procesas, pasidalijama įspūdžiais. Taip pat vyko nuotoliniai vaikų susitikimai, kurių metu vaikai turėjo galimybę pasimatyti, išgirsti kitą kalbą. Vaikų darbeliai patalpinami etwinning erdvėje, taip pat youtube kanale, darželio facebook paskyroje bei internetinėje svetainėje.

Už dalyvavimą projekto veiklose „Kiškučių“ ir „Bitučių“ grupių vaikučiams įteikti pažymėjimai. Didžiulis minėtų grupių auklėtojų Marytės, Aldonos, Aurelijos darbas, bendradarbiavimas užtikrino veiklų kokybę. Projekto koordinatorė mūsų darželyje – mokytoja Renata Pladienė.