Parama

ES FINANSUOJAMOS PROGRAMOS, KURIOS GERINA VAIKŲ MITYBĄ

Mosėdžio vaikų lopšelis-darželis dalyvauja programoje ,,Vaisių ir daržovių bei pieno produktų vartojimo skatinimas vaikų ugdymo įstaigose“.

Nuo 2011 m. gruodžio mėn. vykdoma pieno programa „Pienas vaikams“. Šios programos tikslas – pagerinti vaikų mitybą, ugdyti pieno vartojimo įpročius, skatinti pieno produktų vartojimą.

Nuo 2017 m. spalio mėn. kiekvienas vaikas šešis kartus per mėnesį NEMOKAMAI gauna vieną iš šių produktų:

 • ekologišką pieną ,,Dobilas“ 2,5 % rieb.;
 • ekologišką jogurtą „Dobilas“ natūralus 3,2–4,5 % rieb. (125 g.);
 • ekologišką jogurtą „Dobilas“ su persikais 2,5–4,5 % rieb. (125 g.);
 • ekologišką jogurtą „Dobilas“ su bananais 2,5–4,5 rieb. % (125 g.)
 • „Pik Nik“ ekologišką plėšomą sūrio dešrelę 40 % rieb. (20 g.).

Nuo 2012 m. kovo mėn. dalyvauja ES programoje „Vaisių vartojimo skatinimas vaikų ugdymo įstaigose“. Šios programos siekis – užtikrinti, kad mūsų vaikai kasdien gautų vaisių ir daržovių, kuriose slypi visi svarbiausi vaikui reikalingi vitaminai ir mineralai.

Nuo 2019 m. spalio 1 d. kiekvienas vaikas iki šešių kartų per mėnesį NEMOKAMAI gauna:

 •  190 g obuolių;
 • iki 0,163 ml obuolių sulčių.

PARAMA, KURI PRATURTINA UGDOMĄ APLINKĄ

Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 %) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., lopšeliui-darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas). Kviečiame Jus pasinaudoti proga paremti mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigą.

KOKIA NAUDA ĮSTAIGAI IR JUMS?

 • Jūsų vaikai bus ugdomi saugioje ir estetiškoje aplinkoje.
 • Skirdami labdarą lopšeliui-darželiui, Jūs nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio.
 • Jūs gautumėte išsamią informaciją apie labdaros ir paramos lėšų panaudojimą.
 • Įstaigai skirtos lėšos bus panaudotos Jūsų vaikų ugdymo aplinkos gerinimui: patalpų remontui, vaikų baldelių, knygų pirkimui ir kt. 
   

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

Galite iki gegužės 1 d. kreiptis į Valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinį skyrių ir pateikti prašymą, kad Jūsų sumokėto pajamų mokesčio dalį pervestų į  Mosėdžio vaikų lopšelio-darželio sąskaitą. Jei Jums pajamų mokestį išskaičiuoja darbovietė, galite savo darbdaviui (vadovui, buhalterijai ar, šiuo atveju, lopšelio-darželio direktoriui) įteikti prašymą užklijuotame voke, pasirašydami ant užklijavimo linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo. Vokas turi būti perduotas mokesčių inspekcijai. Tai galite padaryti ir patys pateikdami per elektroninę bankininkystę.

Skirdami labdarą ir paramą, Jūs prisidėtumėte prie Mosėdžio vaikų lopšelio-darželio tobulinimo, savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.

ĮSTAIGOS REKVIZITAI

Paramos gavėjas Mosėdžio vaikų lopšelis-darželis
Įstaigos kodas 190892322
Adresas R. Granausko g. 7-2, Mosėdis, Skuodo rajonas
Banko sąskaita LT894010044700252508
Bankas  DnB NORD

aciu2